biuro obsługi klienta

Masz pytania? Zadzwoń do nas:

801 888 666

58 770 36 90

lub

Bezpieczeństwo

POLITYKA PRYWATNOŚCI


Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922), chcielibyśmy poinformować, że Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest firma:
Asekuracja Spółka z ograniczona odpowiedzialnością (dalej Asekuracja),
ul. Władysława IV 22, 81-743 Sopot.
Nr wpisu do rejestru pośredników ubezpieczeniowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego: 11116845/A.
Nr wpisu do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 0000149560.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z przesłaniem danych osobowych znajdujących się w formularzu do Asekuracji i tym samym stanowi zgodę na ich przetwarzanie.
Dane, które zostaną zebrane będą przetwarzane przez Asekurację w celu realizacji kontaktu telefonicznego bądź mailowego z przedstawicielem Asekuracji w zamiarze przedstawienia własnej oferty, jak również za jej pośrednictwem oferty:
Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych,
ul. Władysława IV 22, 81-743 Sopot.
Nr wpisu do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 0000117377,
Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia Spółka Akcyjna z siedzibą w Sopocie,
ul. Hestii 1, 81-731 Sopot  
Nr wpisu do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000024812
Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie,
ul. Postępu 15, 02-676 Warszawa  
Nr wpisu do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000142452.

Każda osoba, której dane są przetwarzane, posiada uprawnienia określone w art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych, w tym prawo dostępu do swoich danych osobowych i prawo ich poprawiania, w tym również żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Jeżeli Pan/Pani będą chcieli dokonać zmian w swoich danych osobowych, usunąć je lub zgłosić niewłaściwe/podejrzane działanie systemu, prosimy o kontakt: 801 888 666 oraz adres e-mail: pomoc@skokubezpieczenia24.pl.
 
Szczegółowe informacje znajdą Państwo również w naszym regulaminie.
 
BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
Płatności internetowe przez serwis SKOKUBEZPIECZENIA24.pl obsługiwane są przez firmę eCard S.A., lidera na rynku płatności internetowych.
eCard S.A. gwarantuje najwyższą jakość usług świadczonych zgodnie z normami międzynarodowych organizacji płatniczych Visa, MasterCard oraz American Express. Spółka jest notowana na Warszawskiej Giełdzie  Papierów Wartościowych i działa jako agent rozliczeniowy nadzorowany przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego. 
eCard S.A. oferuje pakiet płatności internetowych, który obejmuje karty płatnicze i ePrzelewy. Zarówno płatności kartami jak i ePrzelewy obsługiwane są poprzez jeden bezpieczny panel administracyjny.
Dostępny system e-płatności umożliwia łatwe i szybkie opłacenie składki ubezpieczeniowej.
Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą ePrzelewów i kart płatniczych jest zapewnione przez zastosowanie 256 bitowego protokołu SSL oraz 3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode).
metody platności
 

ZASADY BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z KONTA INTERNETOWEGO W SERWISIE SKOKUBEZPIECZENIA24.PL
Zwracajmy uwagę na wygląd usług, komunikaty i powiadomienia w trakcie logowania i podczas korzystania z usług. Pamiętajmy, że przestępcy starają się wiarygodnie odwzorować serwis internetowy. Jeśli jakikolwiek element strony, czy też sposób jej działania, w naszej opinii budzi zastrzeżenia - przerwijmy korzystanie z usług oraz skontaktujmy się z administratorami strony.
Nie otwierajmy wiadomości e-mail pochodzących od nieznanych adresatów, jak i przesyłanych w treści linków oraz załączników. Pamiętajmy, że wystarczy jedno nieprzemyślane kliknięcie, by nasze urządzenie zostało zainfekowane złośliwym oprogramowaniem.
Do serwisu SKOKUbezpieczenia24 logujmy się jedynie przez stronę skokubezpieczenia24.pl. Nie wchodźmy na stronę logowania wyszukaną za pomocą wyszukiwarki.
Sprawdzajmy, czy podczas logowania na pasku adresu w przeglądarce internetowej znajduje się kłódka, a adres strony zaczyna się frazą „https”. Jest to gwarancja, iż połączenie jest szyfrowane.
Dbajmy o to, aby oprogramowanie na urządzeniu, było aktualne i legalne. Szczególną uwagę zwracajmy na system operacyjny, program antywirusowy oraz przeglądarkę. Miejmy świadomość, że przestępcy często wyszukują luki w oprogramowaniu.
Korzystajmy z bezpiecznej sieci internetowej. Nie logujmy się z nieznanej, ogólnodostępnej, niezabezpieczonej sieci. Jeśli korzystamy z WIFI, zabezpieczmy ją hasłem.
Chrońmy swoje dane do logowania (e-mail, hasło). Nigdy nie udostępniajmy danych do logowania nikomu i nigdzie (np. przez telefon, e-mail, media społecznościowe).
Nie udostępniajmy urządzeń, z których korzystamy osobom postronnym. Zawsze stosujmy hasło do blokowania sprzętu.
Regularnie poszerzajmy swoją wiedzę na temat istniejących zagrożeń – zapoznawajmy się z aktualnymi ostrzeżeniami na stronie internetowej skokubezpieczenia24.pl.
Jeśli działanie portalu wzbudziło Twoje wątpliwości – przerwij czynność i natychmiast skontaktuj się z nami.

skontaktuj się z nami

801 888 666

58 770 36 90

Biuro Obsługi Klienta czynne:
poniedziałek - piątek: 08:00 - 18:00,
sobota: 09:00 - 14:00

koszt zgodny z cennikiem operatora

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".